Apartamento Com Ar Condicionado A 100 M Da Praia
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Apartamento Com Ar Condicionado A 100 M Da Praia Santos heeft een welgelegen locatie binnen slechts 6 minuten wandelen van het Kunstmuseum Benedito Calixto. Dit appartement van 70 m² is geschikt voor maximaal 5 gasten.
Dit 2-badkamer appartement is gevestigd op 3 km afstand van Teatro Coliseu en momenten van Art Gallery Benedicto Calixto in de Boqueirao wijk van de stad. Apartamento Com Ar Condicionado A 100 M Da Praia is op slechts 5 minuten lopen van Mini Mercado Extra en biedt een gemakkelijke wandeling van 15 minuten naar het centrum van Santos. Deze accommodatie bevindt zich op 3,1 km afstand van het Fortaleza de Santo Amaro da Barra Grande.
Dit appartement biedt gasten een woonkamer, evenals modern comfort zoals airconditioning. Bij de accommodatie zijn een douche aanwezig voor uw comfort. Badlakens zijn ook aanwezig in de badkamer.
Apartamento Com Ar Condicionado A 100 M Da Praia biedt een complete keuken ingericht met een koelkast en een oven voor zelfbediening.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Huisdieren toegestaan
- Lift
Horeca
- Keukengerei
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Koffie- en theefaciliteiten
- Wasmachine
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Apartamento Com Ar Condicionado A 100 M Da Praia.
De Basiliek van Santo Antônio do Embaré en DeRose Method Santos behoren tot de bezienswaardigheden in de buurt van Apartamento Com Ar Condicionado A 100 M Da Praia. - ❓
Hoe lang duurt het om vanaf Apartamento Com Ar Condicionado A 100 M Da Praia in het stadscentrum te komen?
Het duurt 15 minuten lopen om van Apartamento Com Ar Condicionado A 100 M Da Praia naar het stadscentrum te komen. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar Apartamento Com Ar Condicionado A 100 M Da Praia?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij Apartamento Com Ar Condicionado A 100 M Da Praia.